HAKIMIZDA2

Biz Kimiz

YSK Deri, merhum Yusuf Koç tarafından 1990 yılında kurulmuştur. İstanbul Mercan’da 20 m2'lik bir dükkanda deri kemer satışı yapılan mağaza kısa sürede yükselişe geçince, Bağcılar’da kemer imalatı başlamıştır.

Bugün, Beyazıt’ta ve Osmanbey’de iki şubesi olan YSK Deri’nin genel merkezi ve üretim fabrikası Başakşehir’de 5000 m2 kapalı, 6000 m2 açık alan üzerine kurulmuştur.

Biz Kimiz

Türkiye’de ve dünyanın pek çok ülkesinde bayileri olan ve sadece toptan satış yapılan YSK Deri markası altında, deri ürünlerinin yanı sıra maske ve kumaş üretimi de yapılmaktadır.

0
Mutlu Müşteri Sayısı
0
Ürün Çeşidi
0
Bayi Sayısı
0
Tecrübe Yılı
0
Çalışan Sayısı
0
Kalite Belgesi

TARİHÇE

Kurucu Yusuf Koç, 1959 yılında Adıyaman, Gerger’de dünyaya gelmiştir. 1973 yılında babasının isteği üzerine kardeşleriyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. 17 yıl boyunca Kazlıçeşme’de sırtında deri taşıyarak kendisinin ve ailesinin geçimini sağlamıştır.

1989 yılında İstanbul Mercan’da 20m2’lik alanda ilk deri kemer dükkanını açan Yusuf Koç, iş hayatında kısa sürede yükselişe geçmiştir. YSK Deri, 1990 yılında marka ismini almıştır. Aynı yıl, kemer imalatı, Koç ailesinin Bağcılar’da bulunan apartmanlarının altında 130m2’lik alanda başlamıştır.

2001 yılında Beyazıt’ta ilk YSK şubesi açılmıştır. 2002 yılında Beyazıt’ta 2. Şube, 2009 yılının başında ise Osmanbey şubesi açılmıştır.

2009 yılında Osmanbey şubesinin açılışının ardından kısa bir süre sonra kurucu Yusuf Koç vefat etmiştir.

Babasının vefatından sonra işin başına geçen Atilla Koç, iş ortaklarıyla birlikte “sürekli yenilik” ilkesiyle YSK Deri markasını büyütmeye ve farklı sektörlerde girişimlerde bulunmaya devam etmektedir.

Bugün, Türkiye’nin ve dünyanın pek çok ülkesinde bayiliği olan YSK Deri markası, bayilik ağını genişleterek büyüme hedefindedir.

Tarihçemiz

hakkında

our history

HOW IT WAS

İlk Kemer Dükkanı.

YSK Kuruluş.

Kemer İmalathanesi.

Beyazıt Şubesi.

Osmanbey Şubesi.

Bayilik Sistemi.

Medikal Maske.

Kumaş Üretimi.

YÖNETİM

FATİH TÜTAR

FATİH TÜTAR

CO FOUNDER
ATİLLA KOÇ

ATİLLA KOÇ

FOUNDER
TAHA SARIDUMAN

TAHA SARIDUMAN

CO FOUNDER

İNSAN KAYNAKLARI

İŞ BAŞVURU FORMU

  İsim* | Soyad*

  Açıklama

  Email*

  Telefon

  Başvurulan Pozisyon

  Eğitim Durumu

  Deneyimler

  top