ONLINE SHOP
TR   EN   PY
 
 
 
YSK İthalat Rehberi
 
Bu bölüm daha evvel Türkiye'den ithalat yapmamış ve ülkemizin deri ve deri ürünleri piyasasındaki avantajlı konumu hakkında bilgilendirmek amaçlı yapılmıştır.
  Neden Türkiye ?
1970'li yıllardan başlayarak günümüze kadar, Türkiye'nin de dahil olduğu gelişmekte olan bazı ülkelerin bu sektörde elde ettiği başarılar, daha ziyade gelişmiş ülkelerin deri ve deri ürünlerinin üretimini gelişmekte olan ülkelere bırakma eğiliminden kaynaklanmıştır. Gelişmiş ülkelerin, üretim süreçlerinin özellikle emek-yoğun olan kısımlarını üretmek yerine, dışarıdan almayı tercih etmeleri de gelişmekte olan ülkelerin söz konusu başarılarında diğer bir etken olmuştur.

Türkiye'nin sektördeki bu gelişiminde, Avrupa ülkelerine yakınlık, sektörün geleneksel olarak güçlü oluşu ve bol miktarda ham deri varlığı esas rolü oynamıştır. 1980 öncesinde ham deri ihraç eden Türkiye'de, 1980-1983 döneminde ham deri ihracatı durmuş; 1983 yılından bu yana ise deri ürünlerinin ihracatında önemli artışlar sonucunda gittikçe artan hızda ham deri ithal edilmeye başlanmıştır. Dış talep kaynaklı bu ticaret ,sektörde büyük yatırımların yapılmasını sağlamış, böylece sektörde önemli bir üretim kapasitesine ulaşılmıştır.

Türkiye sahip olduğu lokasyon, çevreci üretim teknikleri, imzalamış olduğu gümrük anlaşmaları dolayısı ile dünya pazarındaki payını sürekli artırmaktadır. Türk deri sektörü teknolojik açıdan da gelişmiş, teknik bilgi ve donanım ihraç edebilecek düzeye erişmiştir. Türk deri sanayisi , sahip olduğu deneyim, rekabet gücü ve yüksek üretim kapasitesi ile sektöründe dünya devleri ile yarışmaktadır.
  Neden YSK ?
YSK Deri Ürünlerinin kuruluşu, Türkiyenin deri ürünlerinde atılım yaptığı 90'lı yıllara rastlamaktadır. Kurulduğu günden beri kaliteyi uygun fiyatla müşteriyle buluşturma felsefesi, ysk deri ürünlerinin bugünlere ulaşmasını sağlamıştır. Sektördeki gelişmeleri akılcı bir biçimde yorumlayan ysk deri ürünleri 90'lı yıllardaki 20 m2 olan üretim alanını bu gün itibariyle 3000 m2 nin üzerine çıkarmış, makina parkurunu sürekli güncellemiştir. Kendine özgü kalite kurgusu ve üretim metotları geliştiren ysk % 80'nin üzerindeki üretimini ihraç etmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı satış noktaları ile toptancı müşterilerine hizmet vermektedir.Kendi markası haricinde, bir çok giyim markasına da özel üretim yapmaktadır. Satış ekibimiz , bölgenizde talep gören ürünlerin bilgisini sizinle paylaşacak ve hızlıca satabilmeniz için size destek olacaktır.
  Bizimle Nasıl Çalışabilirsiniz ?
Ürünlerimizi görmek ve siparişinizi vermek için fabrikamızdaki showroomu ziyaret edebilir, yurtiçi ve yurtdışı toptan satış noktalarımıza,katıldığımız fuarlardan veya toptan e-ticaret sitemize (B2B) ulaşabilirsiniz. Firmamızın e-ticaret sitesinden, güncel ürün ve fiyatlarımızı anlık olarak görüntüleyebilir, isterseniz ysk markasıyla isterseniz kendi markanızla sipariş verebilirsiniz .

Bize ulaşan her talep anlık olarak değerlendirilir ve en kısa zaman içerisinde size dönüşü yapılır. Siparişinizi verdikten sonra , dilerseniz sizin organize ettiğiniz nakliye şirketiyle dilerseniz anlaşmalı olduğumuz nakliye şirketleriyle ortak çalışıp siparişinizin herhangi bir zarar görmeden size ulaşmasını sağlarız.
  Satış Sonrası Hizmetlerimiz Nelerdir ?
YSK, markasının en büyük reklamı müşterileridir.Gelişim sürecini, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda arttırmaktadır.Dolayısıyla,siparişinizi teslim alır almaz, satış ekibimiz sizden geridönüş(feedback) isteyecektir. Olumsuz bir durumda,müşterimizin memnuniyeti için, idari yönetimimiz problemi belirler ve çözümü için hızlıca müşteriye geri dönüş yapılır.
 
KURUMSAL KOLEKSİYON KALİTE MAĞAZALARIMIZ İTHALAT REHBERİ İLETİŞİM
BİZE KATIL !  
 
PİKARE 2014