ONLINE SHOP
TR   EN   PY
 
 
 
YSK Kalite
 
YSK Deri ürünleri olarak kurulduğumuz tarihten itibaren felsefemiz kaliteyi uygun fiyatla müşterilerimizle buluşturmak olmuştur. Bu amaç doğrultusunda ürün geliştirme, tedarik, üretim, satış ve satış sonrası hizmette maksimum verim amaçlanır. Ana ham madde girdimizin deri olması, bu süreçleri diğer sektörlerdeki süreçlerden ayrıştırmaktadır. YSK Deri ürünleri bu süreçleri farklılaştırarak, müşterilerine kaliteli ürünü, uygun fiyata tedarik edecek özgün metotlar geliştirmiştir.
  Ürün Geliştirme
YSK, bünyesindeki güçlü model ekibiyle sürekli yeni ürünler geliştirmekte , trendi yakından takip etmektedir. YSK 'nın diğer besin kaynağı ise müşterilerinden gelen talepleri değerlendirip , yeni ürünler geliştirmektir.
  Tedarik Süreci
YSK, kendi kalite standartları doğrultusunda derisini,aksesuarlarını ve paketleme ürünlerini tedarik eder. Ana girdimiz olan derinin temininde, derinin doğasından dolayı ham derinin kökeni en önemli faktördür. Ham deri tedarik edilirken aynı kökene sahip deriler tercih edilir ve tedarik listemizde bulunan tabakhaneler tarafından özenle işlenir. Uzman kadromuz tarafından onaylanan deriler depomuza alınır ve muhteviyatını koruması için özenle saklanır. 
  Üretim
YSK, üretimdeki felsefesi, deneyimli ustaları ve son teknoloji makinaları üretim bandında buluşturmaktır. Derinin doğası gereği oluşan cilt bozuklukları, delikler ve diğer kusurları çalışanlarımız tarafından minimum fire verecek şekilde işlenir. Usta eller ve gözler tarafından elden ele aktarılan deri, nadide bir deri ürününe dönüşür.
  Satış & Pazarlama
YSK, deri ürünleri üretiminin %80'ini ihraç eden bir kuruluştur. Bize ulaşan her talep , uzman satış kadromuz tarafından değerlendirilir. Yurt içi ve yurt dışı satış noktalarımız ve ihracat departmanımız müşteri odaklı düşünür, kaliteyi uygun şekilde müşterilerimize ulaştırmayı görev bilirler. Müşterilerimizle kurduğumuz bağ , ticari ilişkimizin ötesinde dostluk düzeyindedir. Sürekli artan müşteri portföyümüz bunu kanıtlar niteliktedir.
  Satış Sonrası Hizmetler
YSK, markasının en büyük reklamı müşterileridir.Gelişim sürecini, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda arttırmaktadır. Dolayısıyla,siparişinizi teslim alır almaz, satış ekibimiz sizden geridönüş(feedback) isteyecektir. Olumsuz bir durumda,müşterimizin memnuniyeti için, idari yönetimimiz problemi belirler ve çözümü için hızlıca müşteriye geri dönüş yapılır.
 
 
KURUMSAL KOLEKSİYON KALİTE MAĞAZALARIMIZ İTHALAT REHBERİ İLETİŞİM
BİZE KATIL !  
 
PİKARE 2014